MF-MSMF150/24X-2
Numărul produsului DigiKey
MF-MSMF150/24X-2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
MF-MSMF150/24X-2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MF-MSMF150/24X-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MF-MSMF150/24X-2
Descriere
PTC RESET FUSE 24V 1.5A 1812
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 24V 1.5 A Ih Montare pe suprafață 1812 (4532 metric), Concav
Modele EDA/CAD
MF-MSMF150/24X-2 Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Stare piesă
Activ
Tensiune - Max
24V
Mărime/Dimensiune
0,179" L x 0,128" l (4,55mm x 3,24mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
1.5 A
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
3 A
Grosime (Max)
0,033" (0,85mm)
Curent - Max
20 A
Spațiu între derivații
Timp până la decuplare
1.5 s
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
30 mOhms
Număr produs de bază
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
120 mOhms