MINISMDC075F/33-2
Numărul produsului DigiKey
MINISMDC075F/33-2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
MINISMDC075F/33-2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MINISMDC075F/33-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MINISMDC075F/33-2
Descriere
PTC RESET FUSE 33V 750MA 1812
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 33V 750 mA Ih Montare pe suprafață 1812 (4532 metric)
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
110 mOhms
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
390 mOhms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Pachet/cutie
1812 (4532 metric)
Tensiune - Max
33V
Mărime/Dimensiune
0,181" L x 0,128" l (4,60mm x 3,24mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
750 mA
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
1.6 A
Grosime (Max)
0,057" (1,46mm)
Curent - Max
100 A