MF-MSMF125-2 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | MF-MSMF125-2 |
Descriere | PTC RESET FUSE 6V 1.25A 1812 |
Referință client | |
Descriere detaliată | Polimeric Siguranță resetabilă PTC 6V 1.25 A Ih Montare pe suprafață 1812 (4532 metric), Concav |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | MF-MSMF125-2 Modele |
Categorie | Temperatură de funcționare -40°C – 85°C |
Producător Bourns Inc. | Grad Automobile |
Serie | Calificare AEC-Q200 |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Valori nominale – |
Stare piesă Inactual | Tip montare Montare pe suprafață |
Tip Polimeric | Pachet/cutie 1812 (4532 metric), Concav |
Tensiune - Max 6V | Mărime/Dimensiune 0,179" L x 0,128" l (4,55mm x 3,24mm) |
Curent - Menținere (Ih) (Max) 1.25 A | Înălțime - Montat (Max) – |
Curent - Decuplare (It) 2.5 A | Grosime (Max) 0,033" (0,85mm) |
Curent - Max 100 A | Spațiu între derivații – |
Timp până la decuplare 400 ms | Agenție de aprobare cURus, TUV |
Rezistență - Inițială (Ri) (Min) 35 mOhms | Număr produs de bază |
Rezistență - După decuplare (R1) (Max) 140 mOhms |