CG0603MLA-5.5ME
Numărul produsului DigiKey
CG0603MLA-5.5METR-ND - Bandă și mosor (TR)
CG0603MLA-5.5MECT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
CG0603MLA-5.5MEDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CG0603MLA-5.5ME
Descriere
VARISTOR 13V 30A 0603
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
13 V 30 A Varistor 1 Circuit Montare pe suprafață, MLCV 0603 (1608 metric)
Modele EDA/CAD
CG0603MLA-5.5ME Modele
Tensiune varistor (Max)
18 V
Curent - Supratensiune
30 A
Capacitanță la frecvență
270 pF @ 1 MHz
Volți c.a. maxim
4 V
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C (TA)
Volți c.c. maxim
5.5 V
Tensiune varistor (Min)
8 V
Tensiune varistor (tipică)
13 V