CG0603MLA-26KE
Numărul produsului DigiKey
CG0603MLA-26KETR-ND - Bandă și mosor (TR)
CG0603MLA-26KECT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
CG0603MLA-26KEDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CG0603MLA-26KE
Descriere
VARISTOR 37V 30A 0603
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
37 V 30 A Varistor 1 Circuit Montare pe suprafață, MLCV 0603 (1608 metric)
Modele EDA/CAD
CG0603MLA-26KE Modele
Tensiune varistor (Max)
42 V
Curent - Supratensiune
30 A
Capacitanță la frecvență
100 pF @ 1 MHz
Volți c.a. maxim
20 V
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C (TA)
Volți c.c. maxim
26 V
Tensiune varistor (Min)
32 V
Tensiune varistor (tipică)
37 V