CG0603MLA-5.5ME | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | CG0603MLA-5.5ME |
Descriere | VARISTOR 13V 30A 0603 |
Termen de livrare standard al producătorului | 18 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 13 V 30 A Varistor 1 Circuit Montare pe suprafață, MLCV 0603 (1608 metric) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | CG0603MLA-5.5ME Modele |
Categorie | Tensiune varistor (Max) 18 V |
Producător Bourns Inc. | Curent - Supratensiune 30 A |
Serie | Energie 0,1J |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Număr de circuite 1 |
Stare piesă Activ | Capacitanță la frecvență 270 pF @ 1 MHz |
Volți c.a. maxim 4 V | Temperatură de funcționare -55°C – 125°C (TA) |
Volți c.c. maxim 5.5 V | Tip montare Montare pe suprafață, MLCV |
Tensiune varistor (Min) 8 V | Pachet/cutie 0603 (1608 metric) |
Tensiune varistor (tipică) 13 V | Număr produs de bază |