CG0603MLA-18KE
Numărul produsului DigiKey
CG0603MLA-18KETR-ND - Bandă și mosor (TR)
CG0603MLA-18KECT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
CG0603MLA-18KEDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CG0603MLA-18KE
Descriere
VARISTOR 28V 30A 0603
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
28 V 30 A Varistor 1 Circuit Montare pe suprafață, MLCV 0603 (1608 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CG0603MLA-18KE Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune varistor (Max)
33 V
Producător
Bourns Inc.
Curent - Supratensiune
30 A
Serie
Energie
0,1J
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Număr de circuite
1
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
130 pF @ 1 MHz
Volți c.a. maxim
14 V
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C (TA)
Volți c.c. maxim
18 V
Tip montare
Montare pe suprafață, MLCV
Tensiune varistor (Min)
23 V
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Tensiune varistor (tipică)
28 V