CDSOT236-T15 este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Nexperia USA Inc.
În stoc: 31
Fișă de date
Similar
Nexperia USA Inc.
În stoc: 3.890
Fișă de date
În stoc: 0
În stoc: 11
onsemi
Semtech Corporation
onsemi
34,6V Clemă 10A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOT-23-6
CDSOT236-T15
Numărul produsului DigiKey
CDSOT236-T15-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
CDSOT236-T15
Descriere
TVS DIODE 15VWM 34.6VC SOT23-6
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
CDSOT236-T15 Modele
Atributele produsului
Categorie
Putere - Impuls maxim
350W
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Inactual
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
4
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
15V
Pachet/cutie
SOT-23-6
Tensiune - Străpungere (Min)
16,7V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
34,6V
Număr produs de bază
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
10A (8/20µs)