SMS15T1G
Numărul produsului DigiKey
SMS15T1GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMS15T1GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMS15T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMS15T1G
Descriere
TVS DIODE 15VWM 29VC SC74
Termen de livrare standard al producătorului
54 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
29V Clemă 12A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SC-74
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMS15T1G Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere - Impuls maxim
350W
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
60pF la 1MHz
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
4
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
15V
Pachet/cutie
SC-74, SOT-457
Tensiune - Străpungere (Min)
16,7V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
29V
Număr produs de bază
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
12A (8/20µs)