SMS15.TCT | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | SMS15.TCT |
Descriere | TVS DIODE 15VWM 29VC SOT23-6 |
Termen de livrare standard al producătorului | 13 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 29V Clemă 12A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOT-23-6 |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Curent - Impuls maxim (10/1000 µs) 12A (8/20µs) |
Prod. | Putere - Impuls maxim 350W |
Serie | Protecție linie electrică Nu |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Aplicații De uz universal |
Stare piesă Activ | Capacitanță la frecvență 100pF la 1MHz |
Tip Zener | Temperatură de funcționare -55°C – 125°C (TJ) |
Canale unidirecționale 4 | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Maximă inversă (tipică) 15V (max.) | Pachet/cutie SOT-23-6 |
Tensiune - Străpungere (Min) 16,7V | Pachet dispozitiv furnizor |
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp 29V | Număr produs de bază |