4308R-102-330LF
Numărul produsului DigiKey
4308R-2-330LF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
4308R-102-330LF
Descriere
RES ARRAY 4 RES 33 OHM 8SIP
Descriere detaliată
33 Ohm ±1Ohm 300mW Putere per element Izolat 4 Rețea/matrice de rezistențe ±250ppm/°C 8-SIP
Modele EDA/CAD
4308R-102-330LF Modele
Putere per element
300mW
Coeficient de temperatură
±250ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Rezistență (ohmi)
33
Toleranță
±1Ohm
Mărime/Dimensiune
0,784" L x 0,085" l (19,91mm x 2,16mm)
Rezistență-Raport-Abatere
50ppm/°C
Înălțime - Montat (Max)
0,195" (4,95mm)