SSR10V-21038
Numărul produsului DigiKey
399-SSR10V-21038-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SSR10V-21038
Descriere
CMC 3.8MH 2.1A 2LN TH
Termen de livrare standard al producătorului
27 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
3.8 mH @ 10 kHz 2 Bobină de mod comun în linie Orificiu străpuns 2,1A DCR 150mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SSR10V-21038 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.a.
250V
Producător
KEMET
Temperatură de funcționare
-25°C – 120°C
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Tavă
Agenție de aprobare
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Tip filtru
Linie alimentare
Tip montare
Orificiu străpuns
Număr de linii
2
Mărime/Dimensiune
0,925" L x 0,512" l (23,50mm x 13,00mm)
Inductanță la frecvență
3.8 mH @ 10 kHz
Înălțime (Max)
0,827" (21,00mm)
Valoare nominală curent (Max)
2,1A
Pachet/cutie
Vertical, Pin PC 4
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
150mOhm