3296W-1-503LF nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Bourns Inc.
În stoc: 5.240
Fișă de date
Similar
Bourns Inc.
În stoc: 616
Fișă de date
Nidec Components
În stoc: 3.287
50 kOhms 0,5W, 1/2W Pini PC Orificiu străpuns Potențiometru ajustabil Cermet 25.0 Rotație Reglare în partea superioară
3296W-1-503LF
Numărul produsului DigiKey
3296W-503LF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
3296W-1-503LF
Descriere
TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN TOP
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
3296W-1-503LF Modele
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Rezistență
50 kOhms
Putere (wați)
0,5W, 1/2W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,375" x 0,190" fațetă (9,53mm x 4,83mm)
Toleranță
±10%