3224X-1-504E nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
TT Electronics/BI
În stoc: 486
Fișă de date
Similar
Nidec Components
În stoc: 0
Fișă de date
500 kOhms 0,25W, 1/4W Aripă gen „pescăruș” Montare pe suprafață Potențiometru ajustabil Cermet 12.0 Rotație Reglare în partea superioară
3224X-1-504E
Numărul produsului DigiKey
3224X-1-504ETR-ND - Bandă și mosor (TR)
3224X-1-504ECT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3224X-1-504EDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
3224X-1-504E
Descriere
TRIMMER 500K OHM 0.25W GW TOP
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
3224X-1-504E Modele
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Producător
Bourns Inc.
Număr de rotații
12.0
Serie
Tip ajustare
Reglare în partea superioară
Digi-Reel®
Material rezistiv
Cermet
Tip montare
Montare pe suprafață
Rezistență
500 kOhms
Stil terminație
Aripă gen „pescăruș”
Putere (wați)
0,25W, 1/4W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,189" x 0,138" fațetă (4,80mm x 3,50mm)
Toleranță
±10%