SM-42TX504 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Nidec Components
În stoc: 0
Fișă de date
500 kOhms 0,25W, 1/4W Aripă gen „pescăruș” Montare pe suprafață Potențiometru ajustabil Cermet 11.0 Rotație Reglare în partea superioară
SM-42TX504
Numărul produsului DigiKey
SM-42TX504TR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
SM-42TX504
Descriere
TRIMMER 500K OHM 0.25W GW TOP
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
SM-42TX504 Modele
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Rezistență
500 kOhms
Stil terminație
Aripă gen „pescăruș”
Putere (wați)
0,25W, 1/4W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,189" x 0,138" fațetă (4,80mm x 3,50mm)
Toleranță
±10%