SM-42X504 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Nidec Components
În stoc: 0
Fișă de date
500 kOhms 0,25W, 1/4W Aripă gen „pescăruș” Montare pe suprafață Potențiometru ajustabil Cermet 11.0 Rotație Reglare în partea superioară
SM-42X504
Numărul produsului DigiKey
SM-42X504-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SM-42X504
Descriere
TRIMMER 500K OHM 0.25W GW TOP
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Producător
Nidec Components
Număr de rotații
11.0
Serie
Tip ajustare
Reglare în partea superioară
Ambalaj
Vrac
Material rezistiv
Cermet
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Rezistență
500 kOhms
Stil terminație
Aripă gen „pescăruș”
Putere (wați)
0,25W, 1/4W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,189" x 0,138" fațetă (4,80mm x 3,50mm)
Toleranță
±10%