84WR500KLF
Numărul produsului DigiKey
987-1552-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
84WR500KLF
Descriere
TRIMMER 500K OHM 0.25W SMD TOP
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
500 kOhms 0,25W, 1/4W Montare pe suprafață Montare pe suprafață Potențiometru ajustabil Cermet 12.0 Rotație Reglare în partea superioară
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
84WR500KLF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Producător
TT Electronics/BI
Număr de rotații
12.0
Serie
Tip ajustare
Reglare în partea superioară
Ambalaj
Tub
Material rezistiv
Cermet
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Rezistență
500 kOhms
Stil terminație
Montare pe suprafață
Putere (wați)
0,25W, 1/4W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,250" x 0,170" fațetă (6,35mm x 4,32mm)
Toleranță
±10%