WLF12PXRGB600SQP
Numărul produsului DigiKey
2170-WLF12PXRGB600SQP-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
WLF12PXRGB600SQP
Descriere
FLEXIBLE STRIP LIGHT, 600MM
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Categorie
Temperatură - Test
25°C
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
12V roșu, 12V verde, 12V albastru
Ambalaj
Cutie
Curent - Max
Roșu 400mA, Verde 400mA, Albastru 400mA
Culoare
Roșu, Verde, Albastru (RGB)
Caracteristici
Variere intensitate, IP66, IP67, IP69K, cu conector
CCT (K)
Mărime/Dimensiune
625,00mm L x 12,80mm l
Lungime de undă
618nm roșu, 520nm verde, 464nm albastru
Înălțime
6,40mm