WLF12PXRGB1200SQP
Numărul produsului DigiKey
2170-WLF12PXRGB1200SQP-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
WLF12PXRGB1200SQP
Descriere
FLEXIBLE STRIP LIGHT, 1200MM
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
WLF12PXRGB1200SQP Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Temperatură - Test
25°C
Producător
Banner Engineering Corporation
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
12V roșu, 12V verde, 12V albastru
Serie
Lumeni/wați la curent - Test
Ambalaj
Cutie
Curent - Max
800mA roșu, 800mA verde, 800mA albastru
Stare piesă
Activ
CRI (Indice de randare culori)
Tip
Modul led
Unghi de vizualizare
120°
Culoare
Roșu, Verde, Albastru (RGB)
Caracteristici
Variere intensitate, IP66, IP67, IP69K, cu conector
CCT (K)
Mărime/Dimensiune
1225,00mm L x 128,00mm l
Lungime de undă
618nm roșu, 520nm verde, 464nm albastru
Înălțime
6,40mm