WLF12PXRGB300SQP
Numărul produsului DigiKey
2170-WLF12PXRGB300SQP-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
WLF12PXRGB300SQP
Descriere
FLEXIBLE STRIP LIGHT, 300MM
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
WLF12PXRGB300SQP Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Temperatură - Test
25°C
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
12V roșu, 12V verde, 12V albastru
Ambalaj
Vrac
Curent - Max
Roșu 250mA, Verde 250mA, Albastru 250mA
Culoare
Roșu, Verde, Albastru (RGB)
Caracteristici
Variere intensitate, IP66, IP67, IP69K, cu conector
CCT (K)
Mărime/Dimensiune
300,00mm L
Lungime de undă
618nm roșu, 520nm verde, 464nm albastru
Înălțime
6,40mm