Q4XTULAF600-Q8
Numărul produsului DigiKey
2170-Q4XTULAF600-Q8-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
Q4XTULAF600-Q8
Descriere
PHOTO SEN 600MM 0-10V
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Suprimare fundal Senzor optic 0,984" – 23,622" (25mm – 600mm) Analogic
Modele EDA/CAD
Q4XTULAF600-Q8 Modele
Categorie
Timp de răspuns
500µs
Producător
Banner Engineering Corporation
Configurație ieșire
Analogic
Serie
Sursă de lumină
Led roșu
Ambalaj
Cutie
Metodă de conectare
Conector, M12
Stare piesă
Activ
Protecție la infiltrare
IP67, IP68, IP69K
Metodă detectare
Suprimare fundal
Lungime cablu
Distanță detectare
0,984" – 23,622" (25mm – 600mm)
Tip ajustare
Reglabil
Tensiune - Alimentare
12V – 30V
Temperatură de funcționare
-10°C – 50°C