Q4XTULAF100-Q8
Numărul produsului DigiKey
2170-Q4XTULAF100-Q8-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
Q4XTULAF100-Q8
Descriere
LASER ADJ SENSOR, 100MM, QD
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Senzor optic 0,98" – 3,94" (3 – 10cm) Analogic Ieșire
Categorie
Tip ieșire
Analogic
Producător
Banner Engineering Corporation
Tensiune - Alimentare
12V – 30V
Serie
Tensiune - Diferență ieșire (tipică) la distanță
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Ieșire (tipică) la distanță
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-10°C – 50°C
Distanță detectare
0,98" – 3,94" (3 – 10cm)