Q2XABFF30-2M
Numărul produsului DigiKey
2170-Q2XABFF30-2M-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
Q2XABFF30-2M
Descriere
SENSOR FIXED FIELD
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fascicul străpuns Senzor optic 1,181" (30mm) NPN/PNP
Categorie
Timp de răspuns
850µs
Producător
Banner Engineering Corporation
Configurație ieșire
NPN/PNP
Serie
Sursă de lumină
Roșu (645nm)
Ambalaj
Pungă
Metodă de conectare
Cablu cu conector, M8
Stare piesă
Activ
Protecție la infiltrare
IP65, IP67
Metodă detectare
Fascicul străpuns
Lungime cablu
78,74" (2m)
Distanță detectare
1,181" (30mm)
Tip ajustare
Fixat
Tensiune - Alimentare
10V – 30V
Temperatură de funcționare
-25°C – 50°C