ADP7112ACBZ-3.3-R7 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 200mA 6-WLCSP (0,95x1,16)
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
ADP7112ACBZ-3.3-R7
Numărul produsului DigiKey
505-ADP7112ACBZ-3.3-R7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
505-ADP7112ACBZ-3.3-R7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
505-ADP7112ACBZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ADP7112ACBZ-3.3-R7
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 200MA 6-WLCSP
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
ADP7112ACBZ-3.3-R7 Modele
Curent - În repaus (Iq)
140 µA
Curent - Alimentare (Max)
320 µA
Funcții de control
Activare, Pornire treptată
Tip ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
20V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet/cutie
6-XFBGA, WLCSP
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
6-WLCSP (0,95x1,16)
Cădere de tensiune (Max)
0,42V la 200mA