ADP7112ACBZ-1.8-R7
Numărul produsului DigiKey
ADP7112ACBZ-1.8-R7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
ADP7112ACBZ-1.8-R7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
ADP7112ACBZ-1.8-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ADP7112ACBZ-1.8-R7
Descriere
IC REG LINEAR 1.8V 200MA 6-WLCSP
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 200mA 6-WLCSP (0,95x1,16)
Modele EDA/CAD
ADP7112ACBZ-1.8-R7 Modele
Curent - În repaus (Iq)
140 µA
Curent - Alimentare (Max)
320 µA
Funcții de control
Activare, Pornire treptată
Tip ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
20V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,8V