CUW Y3SH.B2-GFJD-5J6T-Z242-20-R18-Z
Numărul produsului DigiKey
475-CUWY3SH.B2-GFJD-5J6T-Z242-20-R18-ZTR-ND - Bandă și mosor (TR)
475-CUWY3SH.B2-GFJD-5J6T-Z242-20-R18-ZCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
475-CUWY3SH.B2-GFJD-5J6T-Z242-20-R18-ZDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
Descriere
LED MICRO SIDELED 3806 SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Alb – Indicație cu leduri – discretă 2,85V 2-SMD, Derivație J
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CUW Y3SH.B2-GFJD-5J6T-Z242-20-R18-Z Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Test
20mA
Prod.
Unghi de vizualizare
120°
Serie
Tip montare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Lungime de undă - Dominantă
Stare piesă
Activ
Lungime de undă - Maximă
Culoare
Caracteristici
Configurație
Independent
Grad
Culoare lentilă
Calificare
Transparență lentilă
Difuzat
Pachet/cutie
2-SMD, Derivație J
Valoare nominală în milicandele
Pachet dispozitiv furnizor
Stil lentilă
Neregulat
Mărime/Dimensiune
3,80mm L x 1,00mm l
Dimensiune lentilă
Înălțime (Max)
0,60mm
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2,85V