S1W0-2222407003-00000000-00001
Numărul produsului DigiKey
897-1338-2-ND - Bandă și mosor (TR)
897-1338-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
897-1338-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
S1W0-2222407003-00000000-00001
Descriere
LED WICOP-22 NEUT WHT 4000K SMD
Termen de livrare standard al producătorului
9 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Iluminare cu leduri WICOP-22 Alb, Neutru 4000K 2,78V 700mA 140° 2-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
S1W0-2222407003-00000000-00001 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Lumeni/wați la curent - Test
166lm/W
Prod.
CRI (Indice de randare culori)
70
Serie
Curent - Max
2A
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Unghi de vizualizare
140°
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Culoare
Pachet/cutie
2-SMD, Fără derivație
CCT (K)
4000K
Pachet dispozitiv furnizor
SMD
Flux la 85°C, Curent - Test
323lm (tipic)
Mărime/Dimensiune
0,087" L x 0,087" l (2,21mm x 2,21mm)
Flux la 25°C, Curent - Test
Înălțime - Montat (Max)
0,021" (0,54mm)
Curent - Test
700mA
Rezistența termică a pachetului
4°C/W
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2,78V