Imaginea pentru LW Y8SD-T2V1-IK0ML0-0-10-R18 nu este disponibilă
LW Y8SD-T2V1-IK0ML0-0-10-R18
Numărul produsului DigiKey
475-LWY8SD-T2V1-IK0ML0-0-10-R18TR-ND - Bandă și mosor (TR)
475-LWY8SD-T2V1-IK0ML0-0-10-R18CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
475-LWY8SD-T2V1-IK0ML0-0-10-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LW Y8SD-T2V1-IK0ML0-0-10-R18
Descriere
LW Y8SD-T2V1-IK0ML0-0-10-R18
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Alb – Indicație cu leduri – discretă 2,8V 2-SMD, Derivații plate
Categorie
Curent - Test
10mA
Prod.
Unghi de vizualizare
120°
Serie
Tip montare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Lungime de undă - Dominantă
Stare piesă
Activ
Lungime de undă - Maximă
Culoare
Caracteristici
Configurație
Independent
Grad
Automobile
Culoare lentilă
Cositorite
Calificare
AEC-Q101
Transparență lentilă
Difuzat
Pachet/cutie
2-SMD, Derivații plate
Valoare nominală în milicandele
Pachet dispozitiv furnizor
Stil lentilă
Dreptunghi cu parte superioară plată
Mărime/Dimensiune
3,00mm L x 1,20mm l
Dimensiune lentilă
1,70mm x 0,70mm
Înălțime (Max)
1,20mm
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2,8V