ABM3B-12.000MHZ-B2-T
Numărul produsului DigiKey
535-9116-2-ND - Bandă și mosor (TR)
535-9116-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-9116-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ABM3B-12.000MHZ-B2-T
Descriere
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12 MHz ±20ppm Cristal 18pF 70 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ABM3B-12.000MHZ-B2-T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
70 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
12 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (5x3,2)
Stabilitate frecvență
±50ppm
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,126" l (5,00mm x 3,20mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,043" (1,10mm)
Capacitanță sarcină
18pF