ABM7-25.000MHZ-D2Y-T
Numărul produsului DigiKey
535-9847-2-ND - Bandă și mosor (TR)
535-9847-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-9847-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ABM7-25.000MHZ-D2Y-T
Descriere
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25 MHz ±20ppm Cristal 18pF 50 Ohms 2-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ABM7-25.000MHZ-D2Y-T Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
50 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Frecvență
25 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
2-SMD (6x3,5)
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,236" L x 0,138" l (6,00mm x 3,50mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,055" (1,40mm)
Capacitanță sarcină
18pF