ABM3-24.000MHZ-D2Y-T
Numărul produsului DigiKey
535-10643-2-ND - Bandă și mosor (TR)
535-10643-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-10643-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ABM3-24.000MHZ-D2Y-T
Descriere
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
24 MHz ±20ppm Cristal 18pF 30 Ohms 2-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ABM3-24.000MHZ-D2Y-T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
30 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
24 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
2-SMD (5x3.2)
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,126" l (5,00mm x 3,20mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,051" (1,30mm)
Capacitanță sarcină
18pF