ABM3-12.000MHZ-D2Y-T
Numărul produsului DigiKey
535-10634-2-ND - Bandă și mosor (TR)
535-10634-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-10634-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ABM3-12.000MHZ-D2Y-T
Descriere
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Descriere detaliată
12 MHz ±20ppm Cristal 18pF 60 Ohms 2-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ABM3-12.000MHZ-D2Y-T Modele
Capacitanță sarcină
18pF
Prod.
ESR (Rezistență serie echivalentă)
60 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Frecvență
12 MHz
Pachet/cutie
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,126" l (5,00mm x 3,20mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,051" (1,30mm)