ABM3-12.000MHZ-B2-T
Numărul produsului DigiKey
535-9100-2-ND - Bandă și mosor (TR)
535-9100-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-9100-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ABM3-12.000MHZ-B2-T
Descriere
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12 MHz ±20ppm Cristal 18pF 60 Ohms 2-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ABM3-12.000MHZ-B2-T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Capacitanță sarcină
18pF
Prod.
ESR (Rezistență serie echivalentă)
60 Ohms
Serie
Mod operare
Fundamental
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Tip
MHz Crystal
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență
12 MHz
Pachet/cutie
Stabilitate frecvență
±50ppm
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,126" l (5,00mm x 3,20mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,051" (1,30mm)