ABM11W-25.0000MHZ-8-K1Z-T3 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Abracon LLC
În stoc: 3.493
Fișă de date
Similar
Abracon LLC
În stoc: 1.402
Fișă de date
ECS Inc.
În stoc: 410
CTS-Frequency Controls
25 MHz ±10ppm Cristal 8pF 50 Ohms 4-SMD, Fără derivație