ABM11W-25.0000MHZ-6-K1Z-T3
Numărul produsului DigiKey
535-13848-2-ND - Bandă și mosor (TR)
535-13848-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-13848-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ABM11W-25.0000MHZ-6-K1Z-T3
Descriere
CRYSTAL 25.0000MHZ 6PF SMD
Descriere detaliată
25 MHz ±10ppm Cristal 6pF 50 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ABM11W-25.0000MHZ-6-K1Z-T3 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
50 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență
25 MHz
Stabilitate frecvență
±50ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,020" (0,50mm)
Capacitanță sarcină
6pF