ECS-250-10-47Q-CES-TR
Numărul produsului DigiKey
XC2891TR-ND - Bandă și mosor (TR)
XC2891CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
XC2891DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-250-10-47Q-CES-TR
Descriere
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25 MHz ±10ppm Cristal 10pF 150 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ECS-250-10-47Q-CES-TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
150 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Valori nominale
AEC-Q200
Frecvență
25 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (1,6x1,2)
Stabilitate frecvență
±50ppm
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,047" l (1,60mm x 1,20mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,014" (0,35mm)
Capacitanță sarcină
10pF