PIXXILCD-13P2-CTP-CLB_View2
PIXXILCD-13P2-CTP-CLB
Numărul produsului DigiKey
1613-PIXXILCD-13P2-CTP-CLB-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIXXILCD-13P2-CTP-CLB
Descriere
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 1.3"
Descriere detaliată
Capacitiv Modul de afișare grafic LCD – Roșu, Verde, Albastru (RGB) TFT – color I2C, SPI, UART 1,3" (33,02mm) 240 x 240
Pixeli puncte
240 x 240
Ecran tactil
Capacitiv
Dimensiune puncte
Dimensiune diagonală ecran
1,3" (33,02mm)