PIXXILCD-13P2_View2
PIXXILCD-13P2
Numărul produsului DigiKey
1613-PIXXILCD-13P2-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIXXILCD-13P2
Descriere
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 1.3"
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
– Modul de afișare grafic LCD – Roșu, Verde, Albastru (RGB) TFT – color I2C, SPI, UART 1,3" (33,02mm) 240 x 240
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Retroiluminare
Led - alb
Producător
4D Systems Pty Ltd
Pixeli puncte
240 x 240
Ambalaj
Cutie
Interfață
I2C, SPI, UART
Stare piesă
Activ
Tip controler
Tip afișare
TFT – color
Culori grafică
Roșu, Verde, Albastru (RGB)
Mod afișare
Culoare de fundal
Negru
Ecran tactil
Dimensiune puncte
Dimensiune diagonală ecran
1,3" (33,02mm)