NHD-2.1-480480AF-ASXP
Numărul produsului DigiKey
757-NHD-2.1-480480AF-ASXP-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NHD-2.1-480480AF-ASXP
Descriere
2.1" Round IPS TFT W/ MIPI
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Non-tactil Modul de afișare grafic LCD Transmisiv Roșu, Verde, Albastru (RGB) TFT – color 18 biți (RGB), MIPI DSI, paralel 2,1" (53,74mm) 480 x 480
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NHD-2.1-480480AF-ASXP Modele
Atributele produsului
Retroiluminare
Led
Producător
Newhaven Display Intl
Pixeli puncte
480 x 480
Ambalaj
Vrac
Interfață
18 biți (RGB), MIPI DSI, paralel
Tip controler
ST7701S
Tip afișare
TFT – color
Culori grafică
Roșu, Verde, Albastru (RGB)
Mod afișare
Transmisiv
Culoare de fundal
Negru
Ecran tactil
Non-tactil
Dimensiune puncte
Dimensiune diagonală ecran
2,1" (53,74mm)
Pas puncte
Suprafață de vizualizare
55,38mm l x 55,36mm Î