5602-44-0142A-500
Numărul produsului DigiKey
3M10726-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
5602-44-0142A-500
Descriere
CABLE SATA F-F 500MM
Descriere detaliată
7 Poziție SATA Soclu la soclu 1,64' (500,00mm) Argintiu Ecranat
Ambalaj
Cutie
Lungime
1,64' (500,00mm)
Temperatură de funcționare
-20°C – 80°C
Tip fixare
Dispozitiv de blocare cu zăvor
Număr produs de bază
Clasificări referitoare la mediu și export
Întrebări și răspunsuri referitoare la produse
Resurse suplimentare
În stoc: 341
Verificați stoc primit suplimentar
Cutie
Cantitate Preț unitar Ext Price
Pachet standard de la producător
Lungime alternativă
CABLE SATA F-F 600MM
În stoc: 640
CABLE SATA F-F 700MM
În stoc: 994
CABLE SATA F-F 800MM
În stoc: 2809
CABLE SATA F-F 900MM