5602-44-0142A-300
Numărul produsului DigiKey
3M156902-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
5602-44-0142A-300
Descriere
CABLE SATA F-F 300MM
Descriere detaliată
7 Poziție SATA Soclu la soclu 0,984’ (300,00mm, 11,811") Argintiu Ecranat
Ambalaj
Vrac
Lungime
0,984’ (300,00mm, 11,811")
Temperatură de funcționare
-20°C – 80°C