5602-44-0142A-200
Numărul produsului DigiKey
3M156901-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
5602-44-0142A-200
Descriere
CABLE SATA F-F 200MM
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
7 Poziție SATA Soclu la soclu 0,656’ (200,00mm, 7,874") Argintiu Ecranat
Categorie
Caracteristici
Producător
3M
Tip cablu
Plat, Axial dublu
Serie
Utilizare
Intern
Ambalaj
Vrac
Lungime
0,656’ (200,00mm, 7,874")
Stare piesă
Activ
Culoare
Argintiu
Conectori cablu
SATA
Ecranare
Ecranat
Număr de poziţii
7
Diametru fir
30AWG
Tip conector
Soclu la soclu
Frecvență - Max
Gen
Element tip mamă la element tip mamă
Temperatură de funcționare
-20°C – 80°C