Module emițător-receptor fibră optică

Rezultate : 3.678
Producător
3MAdam TechAdvantech CorpAmphenol Aerospace OperationsAmphenol Cables on DemandAmphenol ICC (FCI)Analog Devices Inc./Maxim IntegratedAquantia CorpATGBICSATGBICSBel Fuse Inc.Broadcom Limited
Serie
-*6B2AAccedian CompatibleAdtranAdtran CompatibleAdva CompatibleAFBRAFBR-58x3xxZAFCTAlcatel Alcatel 73XX
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)CutiePachet pentru vânzare cu amănuntulPungăTavăTubVrac
Stare produs
ActivDigi-Key nu mai oferă acest produsInactualNu pentru designuri noiUltima ocazie de cumpărare
Rată date
1,06 – 10,5Gbps1,0625 – 8,5Gbps1,2288 – 11,3176Gbps1,288 – 7,3728Gbps2,5 – 10,3125Gbps4,25 – 14,025Gbps8,5 – 10,5Gbps8,5 – 11,32Gbps8,5 – 11,35Gbps8,5 – 11,3Gbps8,5, 9,95 – 11,3Gbs9,5 – 10,3Gbps
Lungime de undă
650nm660nm770nm800nm845nm850nm850nm, 1300nm850nm, 880nm, 910nm, 940nm850nm, 900nm900nm1270nm1270nm, 1310nm, 1330nm
Aplicații
Cablu optic activ SFP+ (AOC)Canal de fibreCanal de fibre, GbE, HDTV, SATADe uz universalEthernetEthernet, Canal de fibreEthernet, SFP+ cablu optic activ (AOC)Ethernet, Telecom/Datacom SystemsEthernet, legare la rețeaGestionarea datelorInterfațare cu comutatorLegături canal de fibre
Tensiune - Alimentare
0V – 6V1,2V1,4V1,7V1,8V1,8V, 3,3V, 5V1,9V2V2,75V – 5,25V2,97V – 3,63V3V – 10V3V – 3,6V
Tip conector
Duplex LCDuplex SCDuplex STESCON® DuplexFir laserGBICJIS F07LC SimplexLCLC/UPCM12MDC
Tip montare
SC 1x9CFPCFP4Conectabil, CFPConectabil, CXPConectabil, QSFPConectabil, QSFP+Conectabil, QSFP+, conectabil, SFP+Conectabil, QSFP-DDConectabil, QSFP28Conectabil, QSFP28, Conectabil, SFP28Conectabil, QSFP56
Opțiuni stoc
Opțiuni de mediu
Media
PRODUS MARKETPLACE
3.678Rezultate

Se afișează
din 3.678
Comparare
Nr. catalog prod.
CANTITATE DISPONIBILĂ
Preț
Serie
Pachet
Stare produs
Rată date
Lungime de undă
Aplicații
Tensiune - Alimentare
Tip conector
Tip montare
AFBR-59FxZ
AFBR-59F2Z
TXRX 250MBD LVDS BARE FBR CLAMP
Broadcom Limited
615
În stoc
1 : 167,54000 lei
Vrac
-
Vrac
Activ
250MBd
650nm
Transfer de date general
3,3V
Orificiu străpuns
AFBR-5972
AFBR-5972Z
TXRX FAST ETHERNET POF
Broadcom Limited
225
În stoc
1 : 177,54000 lei
Tavă
-
Tavă
Activ
125MBd
650nm
Ethernet
3,3V
Versatile-Link
Montare pe suprafață
afbr-5803z
AFBR-5803Z
TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX SC
Broadcom Limited
2.128
În stoc
1 : 192,98000 lei
Vrac
-
Vrac
Activ
100Mbps
1300nm
De uz universal
3,3V, 5V
SC
Orificiu străpuns
AFBR-5972BZ
AFBR-5972BZ
TXRX FAST ETHERNET POF
Broadcom Limited
265
În stoc
1 : 195,95000 lei
Vrac
-
Vrac
Activ
125MBd
650nm
Ethernet
3,3V
Versatile-Link
Montare pe suprafață
FTLF8519P3BTL
FTLF8519P3BTL
TXRX SFP SGL 2.125GB/S 850NM
Coherent
2.059
În stoc
1 : 207,39000 lei
Vrac
-
Vrac
Activ
2,125Gbps
850nm
Ethernet
3,3V
Duplex LC
Conectabil, SFP
AFBR-5803AZ
AFBR-5803AZ
TXRX OPT 1X9 100MBPS SC EXT TEMP
Broadcom Limited
473
În stoc
1 : 212,27000 lei
Vrac
-
Vrac
Activ
100Mbps
1300nm
De uz universal
3,3V, 5V
SC
Orificiu străpuns
AFBR-5803AQZ
AFBR-5803AQZ
TXRX ETHERNET 3.3V SC 1X9
Broadcom Limited
185
În stoc
1 : 221,85000 lei
Tub
-
Tub
Activ
100Mbps
1300nm
Ethernet
3,3V, 5V
SC
Orificiu străpuns
FTLX8574D3BCV
FTLX8574D3BCV
TXRX OPT 1G/10G 850NM
Coherent
1.058
În stoc
1 : 246,03000 lei
Tavă
-
Tavă
Activ
10,3Gbps
850nm
Ethernet
3,3V
Duplex LC
Conectabil, SFP+
AFBR-710DMZ
AFBR-710DMZ
OPTICAL TRANSCEIVER
Broadcom Limited
51
În stoc
1 : 253,19000 lei
Tavă
-
Tavă
Activ
AFBR-710ISMZ
AFBR-710ISMZ
OPTICAL TRANSCEIVER
Broadcom Limited
149
În stoc
1 : 256,35000 lei
Tavă
-
Tavă
Ultima ocazie de cumpărare
FTLF8519F2GCL
FTLF8519F2GCL
TXRX OPT SFF 2 GB/S 850NM
Coherent
301
În stoc
1 : 258,49000 lei
Tavă
-
Tavă
Activ
2,125Gbps
850nm
Ethernet
3V – 3,6V
Duplex LC
Conectabil, SFP
FTLF1318P3BTL
FTLF1318P3BTL
TXRX SFP 1.25GB/S 1310NM
Coherent
1.725
În stoc
1 : 259,42000 lei
Tavă
-
Tavă
Activ
1,25Gbps
1310nm
Ethernet, Canal de fibre
3,3V
Duplex LC
Conectabil, SFP
FTx
FTLX8574D3BNL
TXRX SFP+ SGL 10.5GB/S 850NM
Coherent
596
În stoc
1 : 266,58000 lei
Tavă
-
Tavă
Activ
10,5Gbps
850nm
Ethernet, Canal de fibre
3,3V
Duplex LC
Conectabil, SFP+
FTLF1323P1BTR
FTLF1323P1BTR
TXRX OPT X2 155 MB/S 1310NM
Coherent
105
În stoc
1 : 266,58000 lei
Tavă
-
Tavă
Activ
155Mbps
1310nm
Ethernet
3,1V – 3,5V
Duplex LC
Conectabil, SFP
FTLF8519F2GNL
FTLF8519F2GNL
TXRX OPT SFF 2 GB/S 850NM
Coherent
72
În stoc
1 : 266,58000 lei
Tavă
-
Tavă
Activ
2,125Gbps
850nm
Ethernet
3V – 3,6V
Duplex LC
Conectabil, SFP
FTLF8536P4BCL
FTLF8529P4BCV
TXRX 850NM VCSEL SFP
Coherent
1.303
În stoc
1 : 267,38000 lei
Vrac
-
Vrac
Nu pentru designuri noi
14,025Gbps
850nm
Legături canal de fibre
3,3V
Duplex LC
Conectabil, SFP+
FTLX8574D3BCL
FTLX8574D3BCL
TXRX SFP+ MULTI 10GB/S 850NM
Coherent
3.221
În stoc
1 : 270,26000 lei
Tavă
-
Tavă
Activ
10,5Gbps
850nm
Ethernet, Canal de fibre
3,3V
Duplex LC
Conectabil, SFP+
FTLF8519F2GTL
FTLF8519F2GTL
TXRX OPT SFF 2 GB/S 850NM
Coherent
684
În stoc
1 : 282,72000 lei
Tavă
-
Tavă
Activ
2,125Gbps
850nm
Ethernet
3V – 3,6V
Duplex LC
Orificiu străpuns
89
În stoc
1 : 288,07000 lei
Vrac
-
Vrac
Activ
125MBd
1310nm
Ethernet
3,3V
Duplex LC
Conectabil, SFP
FTLF8524P2BNL
FTLF8524P3BNL
TXRX 850NM VCSEL 4GBS SFP
Coherent
1.145
În stoc
1 : 298,90000 lei
Vrac
-
Vrac
Activ
3,7Gbps
850nm
Wireless
3,3V
Duplex LC
Conectabil, SFP
AFBR-59E4APZ-HT
AFBR-59E4APZ
TXRX 1210NM MULTIMODE SFF
Broadcom Limited
41
În stoc
1 : 300,53000 lei
Vrac
-
Vrac
Activ
125MBd
1308nm
Ethernet
3V – 3,6V
LC
Conectabil, SFP
FTLX8574D3BTL
FTLX8574D3BTL
TXRX SFP+ SGL 10.5GB/S 850NM
Coherent
526
În stoc
1 : 306,95000 lei
Vrac
-
Vrac
Activ
10,5Gbs
850nm
Ethernet, Canal de fibre
3,14V – 3,46V
Duplex LC
Conectabil, SFP+
FTLX1475D3B
FTLX1370W4BTL
TXRX 1310NM 10GB SFP+ LC
Coherent
377
În stoc
1 : 308,39000 lei
Vrac
-
Vrac
Activ
10Gbps
1310nm
Ethernet, Canal de fibre
3,3V
Duplex LC
Conectabil, SFP+
AFBR-57B4APZ
AFBR-57B4APZ
DC-50MBD 850NM VCSEL SFP DMI
Broadcom Limited
387
În stoc
1 : 311,88000 lei
Tavă
-
Tavă
Activ
50MBd
845nm
Rețele
3V – 3,6V
Duplex LC
Conectabil, SFP
FTLF8524P2BNV
FTLF8524P2BNV
TXRX OPT SFP 4 GB/S 850NM
Coherent
1.862
În stoc
1 : 313,88000 lei
Tavă
-
Tavă
Nu pentru designuri noi
4,25Gbps
850nm
Ethernet
3V – 3,6V
Duplex LC
Conectabil, SFP
Se afișează
din 3.678

Module emițător-receptor fibră optică


Modulele de emisie-recepție cu fibră optică sunt carcase adaptive pentru cabluri de fibră optică care conțin o sursă de lumină pentru transmiterea datelor prin cablu de fibră optică, precum și o fotodiodă pentru recepționarea datelor prin fibră optică. Printre opțiunile de montare se numără CXP, QSFP, SFF, SFP și XFP, la suprafață sau prin orificii, CFP, 1x9 SC și pe panou. Rata de transmitere a datelor, lungimea de undă, aplicația și tipul de conector se numără printre principalii parametri de selecție.