BV302S12010
Numărul produsului DigiKey
3388-BV302S12010-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BV302S12010
Descriere
PWR XFMR 1VA TH
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1VA Transformator de putere 230V Principal 12V Secundar 83mA Orificiu străpuns
Categorie
Bobinaje principale
Unic
Producător
Zettler Magnetics
Bobinaje secundare
Unic
Serie
Priză mediană
Nu
Ambalaj
Tub
Putere - Max
1VA
Stare piesă
Activ
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Primară
230V
Stil terminație
Pin PC
Tensiune - Secundară (sarcină maximă)
12V
Mărime/Dimensiune
32,80mm L x 27,80mm W
Curent - Ieșire (Max)
83mA