TC124-JR-07100RL
Numărul produsului DigiKey
13-TC124-JR-07100RLTR-ND - Bandă și mosor (TR)
13-TC124-JR-07100RLCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
13-TC124-JR-07100RLDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TC124-JR-07100RL
Descriere
RES ARRAY 4 RES 100 OHM 0804
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 Ohm ±5% 62,5mW Putere per element Izolat 4 Rețea/matrice de rezistențe ±200ppm/°C 0804, Concav, Terminale cu latură lungă
Categorie
Putere per element
62,5mW
Producător
YAGEO
Coeficient de temperatură
±200ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Grad
Automobile
Stare piesă
Activ
Calificare
AEC-Q200
Tip circuit
Izolat
Aplicații
DDRAM, SDRAM
Rezistență (ohmi)
100
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±5%
Pachet/cutie
0804, Concav, Terminale cu latură lungă
Număr de rezistenţe
4
Pachet dispozitiv furnizor
Raport adaptare rezistență
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,039" l (2,00mm x 1,00mm)
Rezistență-Raport-Abatere
Înălțime - Montat (Max)
0,020" (0,50mm)