741C083103JP
Numărul produsului DigiKey
60-741C083103JPTR-ND - Bandă și mosor (TR)
60-741C083103JPCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
60-741C083103JPDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
741C083103JP
Descriere
RES ARRAY 4 RES 10K OHM 0804
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10k Ohm ±5% 63mW Putere per element Izolat 4 Rețea/matrice de rezistențe ±200ppm/°C 0804, Concav, Terminale cu latură lungă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
741C083103JP Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere per element
63mW
Producător
CTS Resistor Products
Coeficient de temperatură
±200ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Grad
Automobile
Stare piesă
Activ
Calificare
AEC-Q200
Tip circuit
Izolat
Aplicații
DDR SDRAM, DRAM, MDDR
Rezistență (ohmi)
10k
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±5%
Pachet/cutie
0804, Concav, Terminale cu latură lungă
Număr de rezistenţe
4
Pachet dispozitiv furnizor
Raport adaptare rezistență
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,039" l (2,00mm x 1,00mm)
Rezistență-Raport-Abatere
Înălțime - Montat (Max)
0,020" (0,50mm)