SMD1812B110TF/33
Numărul produsului DigiKey
13-SMD1812B110TF/33TR-ND - Bandă și mosor (TR)
13-SMD1812B110TF/33CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
13-SMD1812B110TF/33DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMD1812B110TF/33
Descriere
PTC RESET FUSE 33V 1.1A 1812
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 33V 1.1 A Ih Montare pe suprafață 1812 (4532 metric), Concav
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
60 mOhms
Producător
YAGEO
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
200 mOhms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Polimeric
Pachet/cutie
1812 (4532 metric), Concav
Tensiune - Max
33V
Mărime/Dimensiune
0,179" L x 0,128" l (4,55mm x 3,24mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
1.1 A
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
1.95 A
Grosime (Max)
0,079" (2,00mm)
Curent - Max
20 A