CFR-25JB-52-220R nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
YAGEO
În stoc: 51.745
Fișă de date
Echivalente parametric
YAGEO
În stoc: 5.297
Fișă de date
220 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Rezistență axială Axial Automobile AEC-Q200 Folie de carbon
CFR-25JB-52-220R
Numărul produsului DigiKey
220QBK-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CFR-25JB-52-220R
Descriere
RES 220 OHM 5% 1/4W AXIAL
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
CFR-25JB-52-220R Modele
Coeficient de temperatură
-500/+350ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Ambalaj
Vrac
Mărime/Dimensiune
0,094" diam. x 0,248" L (2,40mm x 6,30mm)