AHA25AFB-5R
Numărul produsului DigiKey
YAG1014-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AHA25AFB-5R
Descriere
RES CHAS MNT 5 OHM 1% 25W
Descriere detaliată
5 Ohms ±1% 25W Bobinat Rezistență cu montare pe carcasă
Modele EDA/CAD
AHA25AFB-5R Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C
Mărime/Dimensiune
1,063" L x 1,063" l (27,00mm x 27,00mm)
Rezistență
5 Ohms
Înălțime - Montat (Max)
0,587" (14,90mm)
Toleranță
±1%
Putere (wați)
25W
Coeficient de temperatură
±200ppm/°C