RH0255R000FC02
Numărul produsului DigiKey
541-RH0255R000FC02-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RH0255R000FC02
Descriere
CAP
Descriere detaliată
5 Ohms ±1% 25W Bobinat Rezistență cu montare pe carcasă
Categorie
Mărime/Dimensiune
1,062" L x 1,080" l (26,97mm x 27,43mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,561" (14,25mm)
Rezistență
5 Ohms
Toleranță
±1%
Putere (wați)
25W
Bobinat
Grad
Coeficient de temperatură
±50ppm/°C
Calificare
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C